AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


#1 2014-06-10 20:38:36

 Izulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-24
Posty: 21
Punktów :   

Skarga Ogólna dla Animpu z Aiona

Dobra czytajcie to ostrożnie bo nie będę się powtarzała :

Dziś byłam na grze i zobaczyłam totalną masakrę tego legionu. Nawet to forum umarło już nie wspomnę o forum promującym nasz legion i gildię. Na wstępie do gry wracam po wakacjach teraz obecnie nie mogę grać i nie jestem w stanie. Ale jak wrócę to ma być porządek bo do dupy nakopie a zwłaszcza tobie Hiro.
Czas przestać z starymi zasadami po za jednym szata legionowa nie podlega dyskusji. Ale reszta ma się zmienić Hiro teraz do ciebie przestań być surowym wobec legionu i przestań z tymi wilkami , krukami i innymi zwierzątkami. Ten legion ma być miły i przyjazny dla otoczenia a tym bardziej teraz kiedy jest kryzys w legionie. Jestem w animpie na dobre i na złe przysięgałam wierność tej gildii i mam prawo wyrażać swoją opinię a także na zmiany. Koniec z stresami czas na wielką miłą i przyjazną zabawę. Mam wiele pomysłów ale to z czasem jak uporządkuje swoje życie i wrócę do gry chciałabym wprowadzić nowy ład i zasady w legionie tak by każdemu grało się dobrze i przyjemnie. Zastanówcie się nad tym i zacznijcie coś robić pożytecznego dla dobra legionu czyli :

1. Legion ma być przyjazny a nie stresujący
2. Szata legionowa zostaje herb ma być widoczny wszędzie
3. Wprowadzenie nowych graczy w miłej atmosferze
4. Nastawienie do nowych graczy pozytywnie a nie negatywnie
5. Oczywiście jeśli ktoś nas obraża lub obniża morale legionu nie ma prawa bytu u nas
6. Pełna aktywność na forum legionowym oraz tym z Aiona
7. Pomoc nowym graczom oraz pełna mobilizacja na oblężeniach lub instancjach itd.
8. Miła atmosfera w życiu gildyjnym

Pewnie dostane ostrą ripostę ze strony Hiro. Ale jeśli tego nie ogarniemy to nadal będziemy w cieniu na Anuharcie.

Ma się tu wypowiedzieć każdy ja to sprawdzę chyba że mnie olewacie to zakończmy temat w pokoju. Zastanówcie się albo wprowadzamy zmiany na dobre albo wałkujemy i robimy tak jak pan Hiro chce. Hiro jesteś liderem legionu stworzyłeś Animp ale pamiętaj jedno czasem trzeba schować dumę w kieszeń i liczyć się ze swoimi członkami gildii. I proszę cię przestań ze swoimi przesądami chyba że masz ku temu powód i ktoś ci się naraził. Pamiętaj jedno nie wszyscy są szpiegami itd.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie lub mile widziane inne propozycje z waszej strony.

Offline

 

#2 2014-06-10 22:47:17

Alleda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-08
Posty: 27
Punktów :   

Re: Skarga Ogólna dla Animpu z Aiona

Przenieście się z AnImp na barusa tam nie ma "wilków" Pozdrawiam serdecznie Ada

Offline

 

#3 2014-06-11 01:18:36

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Skarga Ogólna dla Animpu z Aiona

Iza powiem Tobie tylko jedno na powyższe a mianowicie - nie było Cie więc się nie wypowiadaj na temat obecnej sytuacji dopóki się z takową nie zapoznasz bo widzę ładnie skrzeczysz a w 90% mijasz się z prawdą Atmosfera jest miła i nikt tu się nie stresuje a jest mniejsza aktywność obecnie bo "zjebali" AIONa wersją 4.5 i dałem naszym więcej luzu aby od AIONa odpoczęli, sam także mam ostatnio mniej czasu więc bywamy, bawimy się na shugo i dziennych czasami na jakiś duperelach jak BT itd ale dla frajdy a w miedzy czasie nadrabiamy zaległości (czyt. uczymy ich) jakie mają nasi "młodzi" Anielscy w questach i wiedzy o pvp.

Tak więc jak sama widzisz nie było Cie spooory kawałek czasu, władowałaś się z nienadzka i głupoty pleciesz oceniając coś o czym nie masz pojęcia ><
I serio Iza na drugi raz najpierw się zapytaj i rozeznaj w sytuacji w gildii jak i na serwerze po tak długiej przerwie a dopiero później wyskakuj  pretensjami o coś co nie ma i nie miało miejsca.
A co do rekrutacji to było by głupotą rekrutować nowych na czas gdzie sami chwilowo mamy go mało i zostawiać nowych samych sobie.

Mam nadzieję że zanim znów wyskoczysz z planem zmieniania świata najpierw pomyślisz bo w tym co napisałaś powyżej, bynajmniej w 30% nie mam pojęcia o co Tobie chodzi.


PS: Hejka Ada Miło Cie tu spotkać ale co do Barusa, nie wiem jak reszta naszych ale ja nie zamierzam (i raczej chyba nikt z naszych) uciekać na Barusa bo to bez sensu. Takie latanie między serwerami jest dobre dla tych, którzy nic nie umieją osiągnąć na danym serwerze lub mają jakiś inny powód by uciekać z serweru gdzie mają niemalże wszystko i zaczynać wsio od zera. Niemniej jednak dzięki za dobre chęci

Offline

 

#4 2014-06-11 21:17:35

 Izulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Skarga Ogólna dla Animpu z Aiona

Wiedziałam że dostane ostrą reprymendę ale pokaż mi gdzie się dobrze bawicie hmm ?  Ach no tak Shugo dzienne i inne duperele a tymczasem po za tym no własnie animp znika i jest w cieniu wystarczył jeden dzień na Aionie bym widziała i dowiedziała się wszystkiego. Powiadasz ładnie skrzeczysz a niby jak mam to inaczej odebrać. Ale ok ty jak zwykle nie widzisz żadnego problemu.

Ada ma racje co do barusa wystarczyło bym jeden raz weszła po przerwie na Aiona by odechciało mi się grać na tym beznadziejnym serwerze Anuhart. Żałosne to co tam widzę odłamki legionów tworzą masowe ponieważ nie mają szans na oblężeniach. Zero współpracy między legionami bo po co jak każdy drze mordę na siebie nawzajem. Ciągle widzę te chore podziały wilki to bo oni tamto i w drugą stronę animp to bo sramto. Inni zaś z wilków przerabiają się na kruków choreee. Wiecie dlaczego każdy polak który niegdyś grał na serwerach angielskich odszedł na pl ponieważ nikt go nie jedzie po angielsku a zwłaszcza jego rodak. Wystarczyło bym raz zobaczyła tego popaprańca Rastige piszącego Noob do jakiegoś kolesia mega ..... koks z Anuharta na grze drze mordę bo w realu pewnie jest mega lalusowatym mami syneczkiem. I tak my właśnie gramy na Anuharcie napierdalamy się nawzajem zero przyjemności. Mega koksy co wypromował ich legion olewają potem resztę bo to działa tak jak w wilkach legion zrobił ze mnie koksa i jestem mega fajny zajebisty gracz i pierdzieli się potem w głowie takiemu graczu i ma w dupie resztę.

Ok uniosłam się troszkę za co przepraszam tak więc sami widzicie że jest w tym jakiś sens zmiana serwera a zwłaszcza otoczenia na dobre nam wszystkim zrobi. Anuhart przestał na mnie działać w tej grze ale to nie jedyny powód mojej przerwy. Inny jest dla mnie bardziej cenny niż ta gra i jeśli mam do niej zamiar wrócić to być może właśnie na Barusie. Nie wiem czy mnie wywalisz lub wydalisz z Animpu ale ja jestem w tej gildii na dobre i na złe. I nie widzę przeszkody by animp pojawił się również na Barusie.

Rozważ sobie to wszystko co chcesz osiągnąć na Anuharcie z twoją gildią bo jak na razie jesteśmy w cieniu chyba że robienie shugosów jest twoim celem to powodzenia tak właśnie kończą największe potęgi gildyjne na grach. Jeśli animp ma zaistnieć to z takim podejściem na Anuharcie życzę ci wesołego nowego secika za ap i pro koksa i cwaniaczka przykład patrz Rastige.

Aaaa i jeszcze jedno skoro jak uważasz że dobrze się bawicie to po co jest to forum jak od kiedy ja przestałam grać nic ciekawego tu nie ma. Po mojej wypowiedzi tu nawet Ada zawitała a tak nuda totalna.

Czekam na odpowiedzi reszty no chyba że wam Hiro zakazał ale pamiętajcie Animp to nie tylko on ale również i my a ja chcę dla nas dobrze. Czas na wielką rewolucję lol ( żarcik ) .

Offline

 

#5 2014-06-12 02:33:36

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Skarga Ogólna dla Animpu z Aiona

Widzę Iza Cie coś nawiedziło i to solidnie, co za długo było spokojnie w naszych szeregach ? Jak nie wilki to nawiedzeni ludzie lol (bez urazy). Jak Ci Iza tak bardzo nie pasuje to że sobie zrobiliśmy przerwę to na cholerę jasna przychodzisz drzesz się na nas za cały serwer Oo to jest dopiero chore - wydzierasz się na mnie a za powód podajesz Restiga który jest z wilków bodajże. Dziewczyno słoneczko przygrzało za mocno czy rozum postradałaś ?
I jakim prawem wmawiasz innym oskarżając mnie że ja tu komuś z naszych zabroniłem się wypowiadać ? Oo Już widzę nie masz co wymyślać tylko jestem ciekaw po cholerę zjawiasz się po 3-4 miesięcznej nieobecności i wymyślasz takie bzdury robiąc aferę o coś czego nie ma ? I to jeszcze zjawiasz się nie gdy toczyliśmy wojny które wygraliśmy, nie gdy zbieraliśmy się na oblężenia, nie gdy użeraliśmy się z wilkami ale w momencie gdy jest u nas cisza i spokój i każdy się dobrze bawi poświęcając tyle czasu ile może/chce bo taką podjęliśmy decyzję - by PRZYSTOPOWAĆ na jakiś czas i odpocząć, nadrobić duperele i się po prostu bawić.
Zajebiście dziwne to - wyjaśnisz ten dziwny zbieg okoliczności ?

Gdy my chcemy odpocząć to Ty na siłę wlatujesz i chcesz działa ale gówno robisz by działać jedyne co to wlatujesz, wydzierasz się co ma być i niech wszyscy napierdalają bo masz takie widzimisię olewając w ogóle logowanie się na Aionie - KPINA z Twojej strony czy bezmyślność lub inny plan nie wiem ale uważam powyższe za totalny idiotyzm z Twej strony Izauś.

PS: Co do Ady to Ona akurat odwiedza nasze forum dość często będąc niezalogowana (jako gość) jak i wiele innych osób.
PS2: Co do Barusa - jeśli chcesz to leć nikt Cie nie trzyma ale my zostajemy tu gdzie jesteśmy.

I mała prośba - przestań robić zamieszanie wokół wymyślonych problemów bo to tak wygląda jakbyś chciała nas skaptować poprzez pospolite zrzędzenie na Barusa a Ada na doczepkę to zaproponowała i jakbyś miała jakiś problem z Anuhartem i tym co się na nim dzieje a wszelkie problemy niezależne od nas tyczące się innych gildii i osób nie związanych z naszą gildią zwalasz na nas - POGIĘŁO CIĘ ?

PS3: Pisząc te wymyślone w większości bzdury próbujesz mnie wmanewrować że ja naszym zakazuję wszystkiego jak i wypowiedzi na forum (w realu za taki tekst bym Cie serio do psychiatry oddał bez urazy) a prawda jest taka że najprawdopodobniej po prostu im się nie chce wypowiadać na te głupkowate wymysły (zaś mnie od 3 dni na Aionie nie było) a tu zabrałem głos bo niestety jako Admin forum i przywódca gildii muszę prostować takie wypowiedzi nim kłamstwa/pomówienia/lub zwykła niewiedze, prawdą ogłoszą. I masz jak w banku że jutro się pofatyguję i przekażę że mają się tu wypowiedzieć bo znów nawiedzeni ludzie przez ich lenistwo lub zwykłą niechęć do wypowiedzi na takie głupoty się mnie czepiają że ja komuś coś zabraniam pff.

Pozdrawiam i miłej nocki życzę a Ty Iza z łaski swojej mogłabyś wyjaśnić co Cie ugryzło i o co Ci tak naprawdę chodzi bo powyższe co opisałaś to jest jedna wielka ściema i zasłona dymna do prawdziwego celu jak mniemam.

Offline

 

#6 2014-06-12 16:03:24

 Daath

Użytkownik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 30
Punktów :   

Re: Skarga Ogólna dla Animpu z Aiona

Oj Izuś ^^ Długo Cie nie było, wszyscy mieliśmy przerwe i nie działaliśmy zbytnio na rzecz legionu( nie było żadnych rekrutacji,fochy od innych i znów zdrady które się tu mnożą). Myślisz że jak przejdziemy wszsycy na Barusa to tam bedzie od razu lepiej? Barus to większy ciemnogród od tego gdzie my gramy (tak podejrzewam)I tam bedzie nam jeszcze ciężej niż tu, a wg mnie trzymiemy się świetnie, jak narazie może i jestesmy małym legionem ale potęznym ^^ Shugo-jest event to chodzimy i korzystamy ale nie ograniczymy sie tylko do tego. Nie chodzimy na nowe insty bo nas jest zamało i nie kazdy jest wstanie się z nimi uporać. Nie dawno i tak bylismy na najnowszej instancji zrobić rozeznanie co i jak ,a cała nasza trójka-Nil, Hiro i ja możemy z przyjemnością powiedzieć ze udało im się z tą instą . Przez ostatnie dni wraz z Hirem dawaliśmy nie byle jaki wycisk asmo w UG i pokazywaliśmy,że AnImp to nie byle kto, więc nie pieprz że jesteśmy w cieniu i zanikamy oO

Co do tych serwerów jeszcze: Tak jak na Anuharcie na Barusie spotkalibyśmy przeszkody z którymi trzeba by było sie uporać. Nie wiemy jaka jest sytuacja na innych serwerach, u nas jest krucho a na większości serwerach może być totalny zamęt i syf. Piszesz że wiele Polaków odeszło na Barusa przykładowo dajmy wilki: my zakładamy legion na Barusie, a wszechwiedzący polaczki krzyczą na lfg jacy my to okropni bylismy na innym serwerze ^^

Co do Hira- Przecież to, że stosuje trwałe, sprawdzone i niekiedy surowe zasady nie oznacza, że jest tyranem rozkładającym nas po kątach i zabraniającym się wypowiedzieć( tym bardziej na założonym przez niego forum)
Kiedys myślałem podobnie jak ty ale ostatnie tygodnie, miesiace mnie tak przekonały co do Hira i to jakim jest doświadczonym graczem że dawne przemyślenia, opinie i sprzeczki o byle gówna nie są warte zachodu - mam kompletnie inny pogląd na sytuację w jakiej się znajdujemy.

Jeszcze kilka zdań xD : Wszyscy chcemy mięć potęznych graczy, rozbudowany legion chcemy być znaczącą częścią tej gry. Lecz wiedz: By serio stać sie znaczącą częscią tej gry my sami musimy sie doszkolić,"podrasować sie" nie możemy stać na czele bo mamy max level- tu już każdy indywidualnie dba o swoją postać ale społeczność na Aionie jest jaka jest i gracze raczej wolą podązać na silnymi. To jest ogólna opinia i niewnioskująca, że jestesmy słabi czy coś w tym stylu. I troche to dla mnie dziwne,że wracasz po dość długim czasie z jakimiś dziwnymi teoriami, przemyśleniami wnioskujesz,że zanikamy robimy się słabsi- Myśle że każdy z nas indywidualnie dąży do perfekcji, bierze to na poważnie i swoje umiejetności nakłada na gildie.

Podsumowując: Głowa do góry bo nie ma powodu ją zniżać, jesteśmy tacy jak zawsze, pomocni, mili i pełni pary tylko że w okrojonym składzie
                                                                                                                                                                                                                        Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Daath (2014-06-12 16:48:05)

Offline

 

#7 2014-06-12 19:11:32

 Izulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Skarga Ogólna dla Animpu z Aiona

Dziękuje za wasze opinie i jestem bardzo dumna z was wszystkich.

  Dobra to była celowa prowokacja chciałam sprawdzić wasze poczynania podczas mojej nieobecności i spisaliście się na medal. Zwłaszcza Hiro stary dobry lider który bronił się jak najlepiej potrafi. Ok jak pisałam wyżej wracam po wakacjach a reszta się zobaczy. Reszta była prowokacją za którą bardzo przepraszam ale dawno nie miałam tak fajnego ubawu ze strony naszego Obi Wan Kenobiego Hirobt lol.

Musicie mi przyznać jedno dobra jestem w tym co potrafię wkurzyć he he lol. Ale te teksty Hiro no no potrafisz dowalić z grubej rury. I zaprowadził byś mnie do psychiatry aaahahahahahahahaha lol ok chciałam to przeciągać ale nie wystarczy wiem że przesadziłam ale serio spisaliście się na medal.

Co złego to nie ja to był żart i wiem głupi ale daliście się nabrać a zwłaszcza ty Hiro he he he.

Pozdrawiam Serdecznie i życzę miłej zabawy w ciszy i spokoju obiecuje pa.

PS :

  Wiem głupia jestem LoL !

Ostatnio edytowany przez Izulka (2014-06-12 19:13:46)

Offline

 

#8 2014-06-12 20:14:25

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Skarga Ogólna dla Animpu z Aiona

HiroBT napisał:

Pozdrawiam i miłej nocki życzę a Ty Iza z łaski swojej mogłabyś wyjaśnić co Cie ugryzło i o co Ci tak naprawdę chodzi bo powyższe co opisałaś to jest jedna wielka ściema i zasłona dymna do prawdziwego celu jak mniemam.

Faktycznie - dałem się nabrać że hohoho
Nie wyszedł Ci ani podstęp ani prowokacja co najwyżej to że nas zdrażniłaś ów próbą takowej

Poza tym już po tym linku co podałaś miałem wrażenie ze się próbujesz bawić w trolla jednakże jak dla mnie wszelkie próby trollowania i zachowywania się jak zwykły pojebus są żałosne i nie godne uwagi zaś samych trolli czeka jedynie ban. W Twoim przypadku nie tyle ban co utrata szacunku przyjaciół ale niech się wypowiedzą inni także. a ja Cie serio do psychiatry wezmę jeśli będziesz próbowała mnie w coś znów wmanewrować czy to w zartach (idiotycznych żartach) czy na poważnie.

Miłego wieczorka życzę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiworld-pbf.pun.pl www.tsim.pun.pl www.amw.pun.pl www.pedagogika-ewip.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl