AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


#1 2014-02-17 20:53:31

Sheikingu

Gość

Podanie o przyjęcie do gildii

Witam,
Nazywam się Tomek choć wszyscy mówią mi Wasyl, jestem studentem biotechnologii na drugim roku mieszkam w Gdańsku.
Skorzystam ze wzoru podania

1. Postać (klasa i płeć):Chanter- Kobieta (płeć może zostać zmieniona)
2. Lvl:65
3. Wiek (gracza): 21
4. On czy Ona ? :Mężczyzna
5. Od kiedy grasz?: Gram w Aiona od 2.0 jednakże z dużymi przerwami, ponieważ nie mogłem długo znaleźć postaci dla siebie wypróbowałem chyba wszystkie i zdecydowałem że dwie klasy postaci odpowiadają mojemu stylowi jest to Chanter i SM.
6. Czy przynależysz, przynależałeś/łaś do jakiejś gildii (jeśli tak - dlaczego zmieniasz) ? : Fantasy na Nexusie- grałem z nimi od InfiniteAion po Free to play choc bylem typowym milczkiem i raczej z nikim się tam nie zaprzyjaźniłem, powodem była zmiana jaka zaszła w tej gildii. Z gildii która pomagała każdemu zmieniła się w bandę pozerów którzy potrafili tylko chwalić się swoim eq, choć muszę przyznać że zawsze dobrze doradzali.
7. Dlaczego my ? : Szczerze? Szukam gildii w której będą ludzie którzy pomagają sobie nawzajem mam na myśli najprostsze porady- jak zdobyć eq, jakie staty najlepiej uzyskać, pomoc w robieniu instancji od 4.0 nie zrobiłem żadnej ;( bo nikt nie chciał brać świeżaka, pomoc w zdobyciu AP (typu questy w oku itp.)
8. Jaka jest Twoja aktywność  (średnio) ? : Wróciłem po sesji do Aiona jednakże nowy semestr będzie ciężki- myślę że głównie weekendy po 4-5H ewentualnie w tyg. wieczorami
9. Dlaczego kot miauczy a tygrys ryczy ? :.... Bo kot jest mały a tygrys duży

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ro2lots.pun.pl www.etk.pun.pl www.wwe-wrestling.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl www.narutofaans.pun.pl