AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


#1 2014-02-12 22:52:53

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Support PL - LOL

Twoja odpowiedź:         2014-02-12 22:30:42           

Oj JoJo JoJo bez takich kitów mi tu bo także miałem do czynienia z supportem od Waszej strony z tym że nie w AIONie

Miałem podobną sytuację rok temu gdy to jeszcze nie było Polskiego teamu i serwera, był event haloweenowy i kupiłem set w AIONshopie + 5 białych barwników po przefarbowaniu zamiast białego ujrzałem szaro różowy i chyba nie muszę tłumaczyć jak bardzo byłem wku...czaczkowany. Zgłosiłem to do supportu i po dniu od zgłoszenia miałem oddane Aion Coiny za set oraz 5 barwników w plecaku z przeprosinami.

Rozumie że różne itemy różny odcień mają (nie wciskaj mi kitu odnośnie ustawień graficznych bo jestem informatykiem oraz grafikiem komputerowym pod kontem artystycznym i wiem kiedy coś jest białe a kiedy z bielą nie ma nic wspólnego) ale bez przesady, nie będę wydawał kroci na coś co mnie nie satysfakcjonuje.
Tak więc bez urazy albo próbujesz mnie zbyć i szukasz naiwnego co kupi kolejne albo nie wiesz jak co zrobić.
Jeśli to pierwsze to zmądrzej a jeśli to drugie to mnie przekieruj do globalnego supportu z jakim miałem dotychczas kontakt.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
HiroBT

PS: Spodnie pozostawiam w plecaku jak poniżej opisałem na początku zgłoszenia.

            Odpowiedź od: JoJo     Oceń odpowiedź     2014-02-12 12:28:30           

Witaj Hirobt

Dziękujemy za kontakt z działem wsparcia technicznego gry Aion.

Oczywiście niezależnie od wybranego podczas wypełniania zgłoszenia serwera jesteśmy w stanie obsłużyć każdego gracza.

Wracając jednak do Twojego pytania, jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji, niemniej jednak jako przedstawiciele supportu nie posiadamy możliwości by przywrócić wykorzystane przedmioty - w tym przypadku biały barwnik. Proces ten jest niestety nieodwracalny, dlatego nie jesteśmy w stanie pomyślnie rozpatrzyć Twojej prośby.

Pewne czynności wykonane w grze mają charakter ostateczny i ten przypadek jest jednym z nich. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii.
Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż w niektórych przypadkach gracze mogą nie być zadowoleni z efektów modyfikacji, niemniej jednak wielokrotnie efekt uzyskany podczas tej zmiany może zależeć również od ustawień graficznych samej aplikacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o ponowny kontakt z działem wsparcia technicznego.

Pozdrawiam,
JoJo
Aion Game Support
======================================================================


OWU *** Forum *** Facebook

            Twoja wiadomość:         2014-02-12 04:39:58           

Nazwa konta: xxxxx
Serwer: Anuhart
Postać Hirobt
12 lutego 2014 o godzinie 3:50-4:20 (w nocy)
biały barwnik
Farbowałem spodnie Lata's Cloth Breeches na biało, po przefarbowaniu okazało się że kolor nie jest biały lecz srebrny i to jeszcze szaro srebrny co nijak się nie komponuje do reszty która jest czysto biała.
Jako że białe barwniki nie są tanią rzeczą prosiłbym o zwrot białego barwnika.
Spodnie o których mowa pozostawiłem w plecaku w 1 cubie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
HiroBT

PS: Jak do tej pory załatwiałem wszystko z głównym teamem supportu teraz nie wiem dlaczego automatycznie przekierowuje mnie na PL mimo iż gram na Anuharcie a nie na Barusie a nie ma tu jak kiedyś opcji wyboru serwera jeśli o support chodzi, mam nadzieje że załatwicie tą sprawę a jeśli nie to przekażecie do supportu z Anuharta lub powiecie jak się z nimi teraz skontaktować.

Offline

#2 2014-02-13 14:21:10

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Support PL - LOL

CIĄG DALSZY BATALII O 1 BARWNIK ^^ chociaż z drugiej strony kit z tym barwnikiem mam nadzieję iż nasz team się czegoś nauczy i na tym skorzysta
Jak zwykle czytamy od dołu.






Twoja odpowiedź:         2014-02-13 14:13:16           

Ahh byłbym zapomniał o przetłumaczeniu poniższego na ang.

Account name: xxxxx
Serwer: Anuhart
Char: Hirobt
12 02 2014 at hour 3:50-4:20 am
white dye

Hi, I have a little problem like this that I'v dyeing few days ago Lata's Cloth Breeches on white but after it I saw that its colour its not white but silver with grey
White dyes like you know arent cheep so I ask you if you could undye thous pants and return to me white dye

I haved the same problem about 1 year ago with cloth skin from aion shop and than you return to me aion coins and dyes so I hope that you will be so nice this time a well to undye thous pants and place it 1 white dye in my cube

Lata's Cloth Breeches I'v placed in prime cube to faster finding.

With regards
HiroBT leader of AnImp Anielskie Imperium

PS: Sorry for ticketing it to you after 2-3 days but my ticked was automatyckly prowide to our country support from Barus and I havent option to change it on yours from Anuhart like before was some.

            Twoja odpowiedź:         2014-02-13 13:55:49           

Heh, nie bierz tego do siebie, po prostu wiem co można zrobić a co nie jest do zrobienia i w tym przypadku to tylko kwestia Waszych "chęci" i/lub umiejętności a ja ze swej strony chociaż nic do Ciebie nie mam i życzę jak najlepiej naszemu teamowi to jednak nie zamierzam być stratny bo coś tam coś tam... skoro wiem że jest to do odwrócenia tak jak i przywrócenie nakłutego jednorazowego skina przykładowo tak aby item pierwotny był jaki był i skin także w całości, ale to już pozostawiam Wam do doszkolenia się

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka oraz powodzenia w dalszej pracy supportu naszego
HiroBT założyciel i przywódca AnImp Anielskie Imperium

PS: Tak na marginesie zrób z tym co chcesz co teraz napisze - olej lub przekaż dalej ale każdemu by ułatwiło rozgrywkę gdyby został wprowadzony podgląd barwienia (coś takiego funkcjonuje przykładowo w GuildWars pierwszej części wraz z rozszerzeniami - staaara gra siedziałem tam kilka lat parę lat temu a jednak pod kątem kustomizacji Aiona niszczy jeśli chodzi o dopracowanie szczegółów). Tak więc wystarczy ze do dotychczasowej opcji podglądu jak już funkcjonuje by zerknąć jak się wygląda w danym stroju dorzucicie np po 1 lub 2 okienka (jeśli można by było mieszać barwniki) przy każdej z części setu i wtedy umieszczając tam odpowiedni barwnik w podglądzie by barwiło dany item nie niszcząc barwnika, jeśli by było jak być należy to farbujemy i każdy byłby zadowolony raczej i miał mniej roboty z wysyłaniem ticketów oraz ich sprawdzaniem itd.

Od taka moja dobra rada a w stworzeniu takiego czegoś serio nie trzeba jakiegoś większego zaangażowania przy tak spooorym teamie jaki ma AION i myślę iż twórcy AIONa gdyby chcieli i mieli ów pomysł to machnęli by taką mini aktualkę wprowadzającą coś takiego w max kilka dni do tygodnia.

3maj się

            Odpowiedź od: JoJo     Oceń odpowiedź     2014-02-13 09:42:12           

Witaj Hirobt,

Jest mi bardzo przykro z powodu Twoich podejrzeń o mój brak kompetencji i nieczyste intencje.

Niemniej jednak zgodnie z Twoją prośbą zgłoszenie zostanie przekazane do globalnego działu wsparcia technicznego.
W tym celu proszę o odpowiedź na tą wiadomość, w której zamieszczony będzie opis problemu w języku angielskim.

Po wykonaniu tej czynności wątek zostanie przeniesiony.

Pozdrawiam,
JoJo
Aion Game Support
======================================================================


OWU *** Forum *** Facebook

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskimaxserwer.pun.pl www.wilkowiecka.pun.pl www.p-mt2.pun.pl www.bushi.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl