AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


#1 2013-08-30 20:31:46

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

O nowym Herbie

W oficjalnej galerii poza dowództwem wszyscy inni mogą tylko przeglądać ów galerię bez dodawania fotek ale niestety także i bez możliwości komentowania już tam zawartych.
Dlatego oddaję ten temat do użytku na potrzeby wyrażenia swej opinii na temat nowego herbu AnImp Życzę miłej konwersacji

PS: Dla tych co jakimś cudem nie wiedzą o czym mowa, poniżej zamieszczam link do działów galerii - wystarczy kliknąć odpowiedni.
http://www.animp-aion.pun.pl/gallery.php

Offline

#2 2013-09-23 19:08:18

Ithrill

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 12
Punktów :   

Offline

#3 2013-09-23 19:09:27

Ithrill

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 12
Punktów :   

Offline

#4 2013-09-23 19:26:02

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: O nowym Herbie

Ith - używaj opcji edytuj jeśli w ciągu kilku min. piszesz kilka postów jeden pod drugim
co do pierwszego linka który chciałeś bym przetłumaczył to chodzi tam o to że tak jak kiedyś trzeba było biegać sporo po instach i mieć szczeście by dropło coś super i jeszcze to wylosowac w pt tak tu zrobili że poza takim rozwiązaniem jest gdzieś npc który zleca q - za każde 10 zabić jakiegoś bossa tak mniemam, nie byłem tam jeszcze, możesz u npc dostać jedną część setu - sam wybierasz jaką, i tak aż sobie skompletujesz wsio (coś na zasadzie tych nowych q jakie weszły w 3.5 do dark poety gdzie za zabicie ileś razy ostatniego bossa dostawaleś broń lub zbroje itd.

Jak będziesz chciał to Ci ten temat przetlumacze słowo w słowo.

Co do drugiego linka, myślę że każdy sobie już doczyta samemu - musicie mii wybaczyć ale chwilowo nie mam tyle czasu by ogarnąć cały materiał i streścić to jakoś sensownie

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bushi.pun.pl www.esa.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl www.wilkowiecka.pun.pl www.p-mt2.pun.pl