AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


  • Index
  •  » .
  •  » OGŁOSZENIA ACF:

#1 2013-05-31 04:02:54

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

OGŁOSZENIA ACF:

UWAGA !!!
Witam ponownie po dłuższym czasie. Z tego co widzę nasz kącik filmowy ma sporo odsłon a dawno tu nie zaglądałem (brak czasu niestety) jednakże filmów w między czasie spoooro obejrzałem, oraz wyszukałem parę starych a naprawdę ciekawych.
Co za tym idzie, pora troszkę odświeżyć nasz kącik aby się nie zakurzył zbytnio i dlatego postanowiłem znaleźć troszkę czasu aby dodać troszkę "nowych" pozycji oraz lekko zmienić wygląd by było łatwiej odszukać film i kolejne jego części. Mam nadzieję iż dodane pozycje (starszych jak i nowszych filmów ale zaiste ciekawych) umilą Wam spędzony u nas czas, zaś rozdzielenie kategorii z jednego postu na poszczególne działy jak i nowy styl rozmieszczenia filmów pomoże w łatwy sposób poruszać się między filmami.

Życzę miłego oglądania i do usłyszenia.
HiroBT przywódca Anielskiego Imperium

PS: Puki co zostały:
1. Rozdzielone ACF na poszczególne działy.
2. Dodane nowe filmy.
3. Nowy wygląd i rozmieszczenie w dziale S-F i Fantasy.
4. Dodany dział ogłoszeń gdzie będą oznajmiane od tej chwili wszelkie zmiany w ACF oraz dodawanie nowych filmów w oficjalnych postach.
5. Dodana została sonda gdzie można oceniać nasz kącik filmowy wraz z komentarzami.

W wolnym czasie będę wykańczał resztę na tyle szybko na ile ów wolny czas pozwoli.

Offline

 
  • Index
  •  » .
  •  » OGŁOSZENIA ACF:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czikitamenager2011.pun.pl www.bigbang.pun.pl www.starszakrew.pun.pl www.worldofninja.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl