AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


  • Index
  •  » .
  •  » Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)

#1 2015-01-24 11:42:52

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)

Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)

Witam wszystkich serdecznie
Dawno nie robiliśmy gildijnych eventów z racji ciągłych wojen, siege'y, instancji, rozbudowy gildii na max poziom czy po prostu udoskonalania ekwipunku. Z dniem dzisiejszym ogłaszam kolejny gildijny event i mam nadzieję iż będę w stanie organizować takie częściej z racji tego iż się powoli wszystko normuje z wolnym czasem i nie tylko

Jak dobrze wiecie Ranking gildii jest oparty o ilość zdobytych AP i obecnie to cmentarz masówek, które są nieaktywne lub się porozlatywały ale nadal tkwią bo mają tyle AP na koncie, i którą nigdy nie byliśmy dlatego w ów rankingu nie jesteśmy pomimo że jesteśmy jedną z najstarszych gildii na Anuharcie, która wciąż istnieje i osiąga sukcesy (większe niż większość gildii rankingowych) a nie tylko jest by być jak większość. Event Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)  ma na celu ożywienie naszych gildijnych eventów oraz wspomóc naszych Anielskich w udoskonaleniu swego ekwipunku, zwłaszcza tych walczących na siege'ach, dzięki którym gildia mimochodem zarabia na siebie a póki co nie ma większych wydatków.

Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)  zacznie się od Poniedziałku 26.01.2015r. od godziny 12:01 w południe i potrwa do Poniedziałku 01.02.2015r. do godziny 11:59 w południe (dlaczego akurat te godziny ? bo w ów godzinach się odświeża ranking).

Na czym ów event polega ? Nic prostszego - zbierajcie w tych dniach AP poprzez wymianę reliktów, zabijanie mobów za które ów pkt dostajecie, robienie dredgionów czy aren itd - do wyboru do koloru, inicjatywę pozostawiam Wam, w ostatnim dniu tuż po odświeżeniu rankingu, każdy chętny będący w naszej gildii w tychże dniach aby otrzymać odpowiednią nagrodę musi zamieścić tu ScreanShota, na którym widać będzie tabele z jego profilu z rankingiem AP tygodniowego oraz datą i godziną robionego SSa.

Przykład:

http://i58.tinypic.com/1scup3.jpg

Jak widać są 3 przedziały - today (AP zdobyte dnia aktualnego) this week (AP zdobyte w aktualnym tygodniu) last week (AP zdobyte w ubiegłym tygodniu) - Robiąc SSa w poniedziałek po 12:01 przedziały today i this week będziecie mieli wyzerowane a przedział last week będzie przedziałem branym pod uwagę w tym evencie.
Aby wywołać datę i godzinę należy najechać kursorem myszy na ikonkę pór dnia/nocy w dolnej prawej części ekranu - ważny jest Server Time nie game time.

UWAGA!!!
Zamieszczone inne SSy lub bez widocznej daty nie będą brane pod uwagę. Osoby nie będące u nas w gildii lub te, które wstąpią do nas podczas trwania ów eventu aby uniknać sytuacji gdzie ktoś nabija w obcej gildii AP a do nas wstępuje na ostatni dzień także nie będą brane pod uwagę.


NAGRODY:
Jak w nazwie za AP zostanie Wam wypłacona odpowiednia kwota w Kinah. Za każde 300k AP otrzymacie 1m Kinah (nie powinno to stanowić problemu bowiem AP zdobywacie mimochodem podczas większości czynności a dla bardziej ambitnych jeśli ktoś chce zarobić droga wolna).

BONUS:
Przez ostatni tydzień sprawdzałem swe możliwości ile wyciągnę AP robiąc średnio to co robię zazwyczaj, w dniu rozpoczęcia Eventu zakończę swój tydzień i zarzucę tu SSa ze swoją zdobyczą tygodniową. Kto przebije mój wynik i zdobędzie podczas swego tygodnia trwania eventu wynik lepszy od mojego zyska bonus w wysokości 10m Kinah, jeśli uzyska wynik ponad 2x większy od mojego dostanie GoldPacka lub jego równowartość w aktualnej cenie z dnia zakończenia eventu (jeśli 01:02:2015r GP będzie stał po np: 50m a zamiast GP bedziecie chcieli Kinah to tyle otrzymacie jeśli 55 to 55 itd nie więcej jednak niż 60m).

Lista osób kto ile uzyskał oraz kto ile zarobił będzie opublikowana tu po zakończeniu eventu i sprawdzeniu wszystkich Waszych SSów jakie tu zamieścicie.

Pozdrawiam i życzę owocnych łowów na AP - zdobywając je zdobywacie ów pkt dla siebie a będąc u nas także i dla naszej gildii
HiroBT - założyciel i przywódca [AnImp] Anielskie Imperium gildii już z ponad 11 letnią tradycją (na chwilę obecną na AIONie od ponad 3 lat)


EDIT:
A oto obiecany SS z moim wynikiem, średnio na jeża, mogłem wiecej ale myślę iż to będzie dla Was wystarczającym wyzwaniem do przebicia

http://i60.tinypic.com/nx162u.jpg

Offline

 

#2 2015-01-27 02:52:13

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)

Powyżej  w głównym poście zamieściłem obiecanego SS, życzę udanego wbijania AP i powodzenia oraz miłej zabawy przy tym

Wasz cel do przebicia w ramach bonusa to 631 204 AP

Offline

 

#3 2015-02-02 11:07:08

Endyj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)

Dawno nie wrzucalem zdjec na forum coś nie działa poprawnie Ale jesli bedziesz chcial zobaczyc to skopiuj linka Pozdro
http://images68.fotosik.pl/576/d8806e33c3fbfb89med.png


ADMIN EDIT:
Endy nie działało bo zły odnośnik dałeś, już poprawiłem - końcówka html jest do innego kodu go img jest np. końcówka png, gif, itd - rozszerzenie dotyczące obrazu. a html to już część kodu źródłowego.
Tak czy siak poprawiłem i już działa
Pozdrawiam
HiroBT

Offline

 

#4 2015-02-02 13:02:39

 Daath

Użytkownik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 30
Punktów :   

Re: Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)

Fajny event ale nie wziąłem tego zbyt powaznie ^^ Nie przebiłem Cie Hiro 533k AP- bez dredów i bez KBF http://files.tinypic.pl/i/00626/hmmpme8x93it_t.jpg

Edit: Mały wejdźcie w miniaturke to was przekieruje na stronke i bedzie większy

Ostatnio edytowany przez Daath (2015-02-02 13:03:18)

Offline

 

#5 2015-02-10 18:05:15

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)

ZAKOŃCZENIE EVENTU


Ogłaszam Koniec Eventu (tydzień był na zamieszczenie SSów, widać ludzie są albo tak bogaci albo tak leniwi że SSów się nie chce zamieścić bo AP jak najbardziej było wbijane).

Nagrodzeni zostają zatem Endyj oraz Daath - za swe wyniki oraz to iż jako jedyni ruszyli dupska  poz osiągniętymi swymi wynikami - 1m za pełne 300k AP wyrównam ich nagrody do 3m.

Gratuluję i do usłyszenia w kolejnych eventach

HiroBT

Offline

 
  • Index
  •  » .
  •  » Kinah za AP-Abys Points (PO-Punkty Otchłani)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa08.pun.pl www.paintball-lomza.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl www.hakiwarrock.pun.pl www.perasudinoi.pun.pl