AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


#1 2014-04-15 03:03:43

Sarven

Gość

[Podanie] Sarven - Doktorek z pieczątką :P

Witajcie !

Nigdy nie lubiłem ankiet w podaniach i jestem tego wielkim przeciwnikiem, więc moje podanie będzie raczej w formie wall of textu

Mam na imię Krzysiek i liczę 24 wiosny. Mieszkam w centrum kraju, między Łodzią a Warszawą. W Aiona zacząłem grać od niedawna bo od 4 dni. Gra urzekła mnie swoją niezwykłą szatą graficzną i innym silnikiem rozgrywki. Moje doświadczenie w grach MMO jest wieloletnie. Jako siusiumajtek zaczynałem mmosować w Metinie i wraz z dojrzewaniem odkrywałem uroki Lineage2. Najpierw na serwerach pirackich, później na oficjalnym rosyjskim a kończąc na polskim serwerze (również oficjalnym) Innovy. Szukałem długo swojej drogi w tego typu grach i powiem szczerze, że nie nadaje się jako solo player. Uważam, że grać solo można w pasjansa a nie MMO. Grałem z początku wszelakimi zabijakami aż odkryłem piękno postaci wsparcia. Od blisko 4 lat gram tylko supportem. W Lineage2 grałem elfickim uzdrowicielem a ostatnio na polskim serwerze - bufferem (zaklinacz iss - iss miecza). Bardzo lubię stać z tyłu i wspomagać drużynę. Uwielbiam czuć się potrzebny. Ot, taka ma natura Zrezygnowałem z L2 z prostego powodu. Polaczki jak są w większości to zawsze pojawia się syf. Miałem zwyczajnie dość czytania na czacie obelg, oglądania prostackich zachowań i fochów na byle co. Może po prostu społeczność linejdżowa jest tylko taka popaprana... mam taką nadzieję.
W Aionie, na serwerze Anuhart, postanowiłem rozpocząć swoją przygodę wcielając się właśnie w postać wsparcia. Gram Klerykiem i posiadam lv 24. Grę poznaję, więc nie farmię jak oszalały tylko skupiam się na robieniu misji. Nie wiem jeszcze o co w tej grze chodzi, a jako że jestem zodiakalnym strzelcem i lubię towarzystwo, postanowiłem napisać do Was. Jak już wspomniałem posiadam doświadczenie w graniu supportem, więc będziecie mieli wiernego i lojalnego healera jeśli... no właśnie. I tym samym przechodzimy do kilku zasadniczych pytań.
1. Czy legion jest w stanie zapewnić prawidłowe wychowanie supportu ?
2. Czy legion jest w stanie zaoferować miłą i przyjazną atmosferę nastawioną na wspólną zabawę a nie na spinki i kozaczenie ?

Jeśli jesteście faktycznie takim przyjaznym legionem dla nowicjuszy jak opisujecie to będziecie mieli pieczątki na każdej recepcie ;P

Jestem osobą oddaną i lojalną. Szanuję każdego, niemniej mój szacunek jest większy do tych osób, które mnie również szanują. Musi to działać w obie strony. Nie jestem milczącą owieczką, lubię gadać i napewno jak się zaprzyjaźnimy to będę stałym bywalcem TSa
Mój online szacuję na DUŻY, gdyż jestem bezrobotny. W niedalekiej przyszłości otwieram własną firmę, więc będą pieniążki na premkę (czy jakieś inne przywileje w grze).
Ważna dla mnie jest zabawa, czerpane radości z gry z przyjaciółmi a nie piksele same w sobie.

Uprzejmie proszę o pozytywną odpowiedź.

Pozdrawiam
Sarven

#2 2014-04-15 18:27:08

 Daath

Użytkownik

Skąd: Żywiec
Zarejestrowany: 2012-09-07
Posty: 30
Punktów :   

Re: [Podanie] Sarven - Doktorek z pieczątką :P

Świetnie sie opisałeś, od razu z"kopytem" jak lubimy. W celu rekrutacji chcielibyśmy porozmawiać z Tobą w grze. Proszę podaj nam swój nick, jeśli to Sarven będę Ci dziś szukał jeśli nie to napisz do mnie czyli do Daath lub do innych osób zajmujących sie rekrutacją: Reeta,Nilelia, Hirobt lub Izulka. Pozdrawiam

Offline

#3 2014-04-15 18:30:39

Sarven

Gość

Re: [Podanie] Sarven - Doktorek z pieczątką :P

Witaj,

Dziękuję za odpowiedź. Tak, Sarven to mój nick
Oczekuję zatem na PM.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fan-pokemon.pun.pl www.wwe-attitude.pun.pl www.europeistykalodz.pun.pl www.fraqhunters.pun.pl www.telefony.pun.pl