AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


  • Index
  •  » Tawerna
  •  » Senna (alias Vanieq) znów próbuje mącić

#1 2015-05-28 11:34:46

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Senna (alias Vanieq) znów próbuje mącić

Jak w temacie, Anuharcka mąciwoda Senna (alias Vanieq), która od około roku próbowała wyniszczyć Elyo gildie nastawiając na siebie każdego i rozpowszechniając swe kłamstwa jak i osadzić asmoków u władzy, znów próbuje mącić.
Nic mu nie wyszło dzięki naszej ingerencji z planów to teraz znów próbuje. Przed chwilką do mnie pisał znów próbując swych podchodów i siać domysły z dwuznacznym rozumieniem aby nic nie było pewne. Poniżej przedstawiam ów rozmowę sobie poczytajcie i nie dajcie się temu "wytrawnemu", cwanemu mąciwodzie wkręcać

10:17
(Aion) Senna - vanieq

Dalej wojujesz na Anuharcie, czy już się poddałeś?
10:39
Ja

a co stęskniłeś się ?
10:40
(Aion) Senna - vanieq

Nope, urzekła mnie odpowieść pewnej Anuharckiej niewiasty
10:40
Ja

co ?
10:42
(Aion) Senna - vanieq

Historia pewnej miłej istotki, o tym co się stało na Anuharcie i dlaczego szuka innego serwera do gry
10:49
Ja

daruj sobie podchody - chcesz to mów nie chcesz to nie mów i nie zawracaj mi D a wkręcać to możesz leszczy podobnych Tobie i o tym już chyba dobrze wiesz że ze mną nie masz szans a jak znow będziesz próbował to podzielisz losy Riseów więc nie radzę kolejnych prób zakłamywania i wplątywania mnie i mej gildii w swoje idiotyzmy
10:51
a server przez nas zmieniają tylko Ci których ścigaliśmy za kłamstwa jakie o nas opowiadali i to też jest powszechnie wiadome
masz jeszcze jakieś newsy ? czy już już się przygasiłeś ?
10:54
(Aion) Senna - vanieq

Risy mają się wspaniale, niestety.. A konkretniej chodziło mi o to, że przez po części Twoje zachowanie polacy (czyt. Ci z twojego legionu) kończą/przerywają grę bądź idą na barusy/perenta
10:58
Ja

no to masz błędne informacje bo my się mamy dobrze a ludzi, którzy G robili lub wlazili po to by sobie mobki pobic  po tym jak zostali przez nas wyszkoleni no sorka nie nasz klimat nie nasza bajka - będąc u nas zostali wyszkoleni, po odejściu/wydaleniu (nie wiem o których mowa) przez jakiś cza byli w inych gildiach i nie mieli z nami styczności z racji tego iż odcinamy się od ludzi którzy nie są lojalni a już bankowo od zdrajców więc jeśli zmieniają servery to tylko dzięki swoim nowym gildią - peszek - dali się podkupić nie jest tak pięknie jak obiecywano a nie mają odwagi wrócic i przeprosic spojrzeć nam prosto w oczy (chociaż kilku wróciło i przeprosiło)
11:00
a co do Rise to oni już nie istnieją jako gildia, nastąpił rozłam konkretny i teraz jako Lion Hart (grupka Ichita) oraz Eazy - obcokrajowcy z Rise (lub na odwrót) sobie grają na swoje konta i się uspokoili a nawet już z nami nie walcza bo nie warto - oni zrozumieli a Ty nadal próbujesz mącic
bez urazy ale żeś żałosny
11:02
dobra rada - wracaj na swój server i nie wpierdzielaj się na anuharta bo G zdzialasz póki my tu pilnujemy a to co chcieliśmy osiągnąć to juz osiągnęliśmy - Elyo walczą a nie uciekają i to coraz więcej wiec Twoje plany się nie powiodły
11:04
aa i jeszcze jedno - przestań Daathowi mącić w głowie bo młode to i naiwne a raczej nie chcialbyś mnie wnerwić swymi próbami prawda ?
11:06
(Aion) Senna - vanieq

Mówię o przynajmniej niedawno czynnych członków AIPL. Szkoda, ze są na tyle tchorzliwi, że sami tego nie powiedzą. Ludzie nir biorą was na insty, a wy ledwo co robicie. + stresowa atmosfera skutecznie zniechęca ich do gry. Lion Hearts nie ma z ichitem nic wspolnego, wiem bo sam tam gram. Daatha nie mące, rozmawiamy o 4.8 na ogół, a to że mi się żali to już jego sprawa, nie zamierzam mu zabraniać
11:07
Ja

to jak już mówiłem masz kiepskie info bo na insty nas co chwilkę wołają a nawet nasi byli wrogowie ale skąd mozesz o tym wiedzieć ?
jak już mówiłem nam się żyje ostatnio zajebiście
mnie jak widzą na garni albo jak z asmokami się leje to sami wlatują pomagają ciesza się na widok kogokolwiek z nas jak tylko widzą że jest ktoś od nas
11:09
(Aion) Senna - vanieq

Mów co chcesz. Ale pomyśl proszę o tym co powiedzialen, zanim zrujnujesz ...
11:09
Ja

tak więc polecam się rozejrzeć dookoła a nie bzdury oopowiadać ale z drugiej strony Ty nic innego nie potrafisz tylko siać ferment i kłamstwa
11:11
(Aion) Senna - vanieq

Oczywiście ^.^
11:11
Ja

zrujnować to ja zrujnuje i w zasadzie już zrujnowałem większość ale takich kłamców i mataczy jak Ty i Tobie podobnych
Anuhart staje na nogi i G Ci do tego bo żadne Twe matactwa nie zmienią już tego
no i cisza nastała :d widać wszystko zostało już powiedziane i nie wiesz co odpisac by zamącic  to lubie - mąciwoda z brakiem słów w gębie
no nic zmykam, miłego dzionka a od moich ludzi 4 w bok albo zobaczysz co inni kłamcy już widzieli
i sam zapragniesz zmienic server
11:33
(Aion) Senna - vanieq

Oj tam, nie zawSze mam po prostu tyle wolnego czasu by odpisywać szybko. Przypomniałbym również że zalecenie elyosów do gry to również moja zasługa- rozruszanie topki z wsparciem Sephirana, Wykupienie Rise i zrobienie z tego porządnej masówki uczącej grać, pomniejsze wsparcie dla Celestials i kilka mniej jawnych rzeczy. Co i tak nie zmienia faktu, że Anuhart umarł. I tylko nadchodząx
Fuzja tu pomoże
11:37
Pozdrów Iz jak wróci, lekko straciłem z nią kontakt odkąd nie gram mainem i nie mam jej w kontaktach na spata :c Też życzę miłego dzionka, bardziej widocznych sukcesów niż słowa, które nijak pokrywają się z tym co widzę GL HF
11:43
Ja

Anuhart nie upadł, odradza się po Waszych matactwach niejako dzięki nam i tym, którzy nas wspierali a coraz więcej ludzi idzie za nami, my po prostu nie musimy już walczyć by pokazywać Elyosom że to jest możliwe - WALKA honorowa i z odwagą a nie błazenada pod murkami czekajac aż skapnie pare pkt hp, jak mówiłem swoje zrobiliśmy teraz niech młodzi walczą a my nadal mamy Anuhart w opiece i takich jak Ty na oku więc wyświadcz mi tą przysługę i NIE ŚPIJ SPOKOJNIE  bo obserwujemy a jeśli będzie potrzeba i takie tchórzliwe psy jak Wy znów zaczna mącić i wyniszczać nasz server to masz jak w banku że znów staniemy do walki z Wami  i znów polegniecie...
11:45
(Aion) Senna - vanieq

Póki co czuje sie wygranym ^.^
11:45
Ja

a co do Izy to nikogo z naszych nie będę od Ciebie pozdrawiał znają Cie i wiedzą coś za jeden a jedynym Twoim źródłem informacji o nas jest młody naiwny Daath któremu nakłądłeś głupot do głowy i wiem o tym więc się z tym pogódź ze nie jesteś nie byłeś i nie będziesz dla nas zagrożeniem
11:46
to jak się czujesz nijak ma się do tego co myślisz bo to normalne że jedno piszesz a w realu najchętniej byś kompa rozwalił czytając powyższe bo wiesz że to prawda  tak wiec meliski się napij i znikaj z Anuharta - nic tu po Tobie i Twych matactwach  cya


CIĄG DALSZY...


11:49
(Aion) Senna - vanieq

To smutne, odkąd poznałem daatha nie poznałem nic nowego o AIPL
11:52
Ja

i nie poznasz
nic czego byśmy nie chcieli byś znał
11:57
(Aion) Senna - vanieq

I gwarantuje że, podobnie jak i dawniej nic czego się o was dowiem nie będzie wynikiem próby zdobycia informacji, tylko luźniej, koleżeńskiej rozmowy z osobami w mniej lub większym stopniu powiązanymi z AI i będzie to wyłącznie ich niewymuszana opinia
12:01
Ja

obaj dobrze wiemy żeś szczwany lis i wyciągasz info właśnie w takowy sposób - podpytując w niby to koleżeńskich rozmowach tak jak i teraz w rozmowie ze mną tyle ze ze mną Ci to nie wychodzi wkurza Cie to co nie ?
zagadujesz o byle co by pociągnąć rozmowę i czegoś się dowiedzieć bo moze ktoś się sam wygada..
nie ze mną takie numery lisku
12:03
(Aion) Senna - vanieq

Nop, jakbym miał porównać AI to byłby podobny to PEF z telema. Dobry ale nie za żywy
Na ogół szczerze stronie od rozmów o legionach, no chyba że serio niektóre mnie smiesza/smucą
12:04
Ja

bo Elita walczy gdy musi a nie jak masówki na hura bez ładu i sklądu, a dobrze o tym wiesz że jak nas się rozjuszy to mało kto jest w stanie zatrzymać co nie raz Ci już bokiem wyszło
12:05
(Aion) Senna - vanieq

Oczywiście, że nikt was nie powstrzyma kiedy moja Omega jest z wami
12:06
Choć przyznam, to akurat było dobre, aż nie sądziłem że Ty byś to zrobił
Mało honorowe w sensie
12:10
Ja

hahah rozwaliłeś mnie teraz, Wy nadal wierzyci ze ta omega cokolwiek zdziałała ? ten bosik G robi to raz a dwa wygraliśmy bo mimo iż było nas mniej mimo iż ćwierć z obecnych było ponizej 65 lvlu to ogarnęliśmy swoich i randomków którzy nas wspierali i nie daliśmy się zastraszyć robiliśmy swoje, każdy się słuchał mych rozkazów podczas walki (omega nas też lała więc to miecz obosieczny boś lurował ją wszędzie) a Risy spanikowali i tyle w temacie to wyróżnia elite od pseudo kozaczków - my robimy swoje a oni się tylko jeżyć umieli ale jak mówiłem to dawne dzieje teraz nikt z nami nie wojuje a wręcz wspomagają a wszędzie gdzie się pojawimy jesteśmy ciepło witani (wyjątkiem są zdrajcy i tacy jak Ty których zajebiscie boli porażka z nami ale jesteście już na wykończeniu powoli)
12:14
(Aion) Senna - vanieq

Jeszcze nigdy z wami nie przegrałem  póki co niszczyliscie Legiony które mi lekko podpadly jak Rise
Ale tego chyba jeszcze nie zauważyłeś
12:18
Dlatego jestem wygrany. Osiągam co chcę i mam czyste ręce. Chociaż to akurat przez przypadek
12:21
Ja

bo jeszcze nigdy Cie nie ścigaliśmy gdybyś nie raczył zauważyć poza jednym razem po którym się zmyłeś na ponad miesiac i siedziałeś cicho jesteś jak taki zajączek z "czerwonego kapturka - chistoria prawdziwa" jesteś wszędzie a zarazem nigdzie, złapać Cie to sztuka a gdzie nie wkroczymy niszcząc Twoje kłamstwa i tych co je ozprzestrzeniają tak Ty zawsze opuszczasz swych pobratymców uciekając ratując własny zadek, my zaś Cie ścigać nie będziemy potykając się o Twe sidła ale prędzej czy później zaślepiony chęcią zniszczenia nas sam znajdziesz się w naszym kręgu i to będzie Twój koniec bo nie jesteś dla nas zagrożeniem a jak spróbujesz to się o nas po prostu rozbijesz i nie całuj mnie judaszu bo nic Ci z tego nie przyjdzie
12:36
(Aion) Senna - vanieq

Toć ja codziennie robię 2x shugo na Anuharcie + często sennananananą odwiedzam popisać ^.^ + zawsze na spata/tu wystarczy napisać :d A teraz kilka faktów. Nie kłamię, co najwyżej trolluje itemami na lfg. Wszystko inne co pisze to subiektywna opinia/prawda potwierdzona faktami. Moja pierwsza współpraca z Rise zaczeła się jak Filip zechciał to sprzedać. W końcu Lion Hearts to nazwa z Spatalosa, a cena jaką chciał była za duża, aby ktoś poza mna się tym zainteresował. Wcześniej nasz związek opierał się na nie przeszkadzaniu mi w wspieraniu elyosów/zachowaniu balansu. Jedynymi legionami na Anuharcie, które były na równi z "Mną" były Shinigami, 7NA, Nocturnes i Explicit. Z czasem doszły Revolution i MOJE, nie ichita LH. Wilki, Rise, # i inne były i będą tylko wsparciem, żeby nie mówić brzydko, że narzędziem. Nigdy nie będę chciał was zniszczyć, nie mam zwyczaju walczyć z Polskimi Legionami, nawet jak na to zasługują jak ktoś z Spata.  I gdybym faktycznie miałbym was na celowniku, to byłbym zagrożeniem. Tylko po co bym miał? ^.^
12:43
Ja

Ty mi to powiedz  ale z jednym się pomyliłeś i to srogo lub celowo ów "pomyłka" - nigdy nie byłeś chociaż próbowałeś, nie jesteś mimo iż próbujesz i raczej nie będziesz a zapewne będziesz nadal próbował być dla nas zagrożeniem i dobrze o tym wiesz a możesz być nawet pewien że jak znów zaczniesz mataczyć to znów ujżysz sztandar [AnImp] Anielskie Imperium depczących Tobie i twoim pobratymcom po piętach i nie będzie gdzie się skryć przed nami więc odpuść sobie Anuharta bo tu pilnujemy my i nic nie ugrasz, ludzie przestaną żyć w strachu i nijakości bo Wyście im tak nagadali ze są bez szans a myśmy pokazali jak bardzo jesteście w błędzie
12:48
(Aion) Senna - vanieq

"My" (bo tu akurat nie mogę zaprzeczyć pomocy wielu mniej lub bardziej znany graczy m.in. Iproditel, Sephiran, Euva, Laza, Histerya, Anakin i wielu innych) mniej lub bardziej czynnie usiłujemy pokazać, że jednak można. Tylko do pewnego stopnia, pomaganie serwerowi dominowanemu przez Traderów pokroju Hashtag&Minority trochę mija się z naszym celem
12:49
Ja

Jedyne czego żałuje to to iż ludzie na Aionie są zbyt zadufani w sobie i nie dostrzegają całej prawdy a dają się manipulować takim jak Wy  a nas się niedocenia bo wiedzą tylko tyle ze walczymy i że zrobiliśmy rewolte walcząc przeciw Asmokom i z paroma Elyoskimi gildiami, które Asmoków wspierały a nie znają całej prawdy i o co toczy się ta walka o wiele większa niż mogliby sobie wyobrazic...
12:50
(Aion) Senna - vanieq

Akurat ja i moi ludzie nie kryją prawdy.
12:50
Ja

tylko ją zakłamujecie i naginacie do swych celów
12:51
(Aion) Senna - vanieq

Nie zakłamujemy, co najwyżej naginamy
12:52
Ja

no ale mniejsza z tym, myśmy urośli do rangi herosów z Anuharta z lekka ludzie nas zatrzymują i pytają czy jesteśmy sławni - z innych serwerów nas rozpoznają aż mnie czasami zaskakują ale niewątpliwie miłe to
a Wy nadal tkwicie w swych kłamstwach czy jak to zwiesz "naginaniu" :d
12:53
(Aion) Senna - vanieq

Gdyby większe legiony nie były sprzymierzone, i nie puszczały mimo uszu pewnych faktów, elyoski podzieliliby się na masę grupek i początkujący nie mieli by szans na porządny gear
Szczególnie na Telemie i Perento jesteście znani. Szkoda że chyba nie tak jakbyś chciał
12:54
Ja

dzięki Wam właśnie nie mają więc bez bredni Vanieq bo właśnie dzięki Wam takowych nie mają
12:55
Telem i Perento to Twoje servery jak nas tam oczerniles tak nas znają ale bez obaw, mamy to na uwadze
12:55
(Aion) Senna - vanieq

Mają. Każdy z większych legionów (pomijając Revo, Hashtag i Mino) ZAWSZE biorą kilka dowolnych ludzi na instancje pokroju Kata/SWB
12:57
Nie oczernilem! Ja gram na Spata jedynie a Perento to robota Ichita. Telem nie wiem skąd, nie ode mnie. Znam tam tylko Kisumi i Nemisis i gadamy tylko o PVP/Siegach
12:57
Ja

hahaha hah ubawiłem się po pachy - biorą i G im dają a na wstępie mówią że mają zakaz rolowania bo drop jest dla "premade" a oni mają się cieszyc ze sa na inscie  tak - znam te wasze wypady i zagrywki oraz invy pod publiczke
12:58
tak więc Vanieq alias senna - nie zaskoczysz mnie raczej niczym
12:58
(Aion) Senna - vanieq

Nope, Mino i Hashtag może tak robią, u mnie każdy ma takie same szanse
12:59
Ja

no tak najpierw wychwalasz wszystkich a teraz już tylko siebie jak zwykle próbujesz wykpic się tanim kosztem - serio żałosne
12:59
(Aion) Senna - vanieq

Nope
12:59
Ja

yup
12:59
(Aion) Senna - vanieq

I co do oczerniania was przeze mnie
13:00
Ja

niom, jaką teraz bajeczke mi opowiesz ?
13:02
(Aion) Senna - vanieq

Każdy ma swoje zdanie, więc to co piszą o was reszta ode mnie mam gdzieś. Ja natomiast nikomu nie mówię nic złego o was, co więcej, jako że udzielam się w Polskiej Scenie Aiona, o ile ktoś zaczyna grać na Anuharcie, zawsze polecam 2 legiony. Was do PVP i pewien inny do PVE. I nie bój się, to jednorazowe spotkania, nigdy nic nie będę od nich wiedział jeśli ich weźmiesz
13:03
Ja

o nasze zaplecze się martwić nie musisz :d
13:04
(Aion) Senna - vanieq

Bardziej wolę po prostu odesłać ich do znosnego legionu, niż żeby do G trafili
13:05
Ja

zwłaszcza że przez wakacje zrobimy mały myk a po wakacjach ściągam swoich ludzi z AnImp z innych gier więc miłego szpiegowania - z elitą nie wygrasz zwłaszcza że ich nie znasz a są mi lojalni od lat
kwestia 1-3 mies na przeszkolenie wnowych realiach i wbicie lvli
13:06
(Aion) Senna - vanieq

Więc życzę sukcesów
13:07
Ja

teraz możesz zacząć się bać :d
13:07
(Aion) Senna - vanieq

Oj tak xD


CIĄG DALSZY...


13:09
Tylko nie rozpetaj wojny, której nie wygrasz. + żebyś nie odciągnął od gry stałych graczy. Chociaż chętnie ich przyjmę na Spata/Barusie
13:14
Ewentualnie jak będzie fuzja Anuharta i Spata, raczej nie wspominaj o mnie. Tam już nie jestem taki miły
13:14
Ja

hahah
czyżbym wyczuwał strach w Twych słowach ?
13:16
tak więc trzymaj się od moich ludzi zdala albo przyjdę po Ciebie i nikt ani nic mi na drodze nie stanie bo my swoich chronimy
a z Anuhartem się ładnie pozegnaj i zmykaj mącić gdzie indziej
13:18
tu już jesteś spalony
13:26
(Aion) Senna - vanieq

O ile na Anuharcie nie bylibyście problemem, o tyle po fuzji + dojściu ludzi z dawnych gier wydaje mi się, Celestials/Inni nie dali by sobie z wami rady. Uznaj to za komplement. Nie za zamierzam iść z Anuharta, ani cokolwiek robić z twoich słów, ostatecznie jestem pewny swoich ludzi i ich siły. Dodatkowo zauważyłbym, że dwa wojujące ze sobą legiony tej samej rasy już nie raz zrujnowały balans na serwerze. Byłoby fajnie gdybyśmy nie zniszczyli Anu-Spa od razu po jego fuzji ^.^ Na Anuharcie też powinno Ci chociaż trochę zależeć więc odradzam zbyt otwartych działań względem "dawnych graczy i ich legionów"   Z swojej strony gwarantuje spokój i neutralne-pokojowe stosunki dopóki jest w porządku. Jakbyś miał problem z kimś od Nas pisz to jego BG ewentualnie do mnie jeśli chodzi o LH ^.^ wojny są zabawne w aionie, ale nie zapominajmy że to asmo są wrogami
13:28
I nie, nie tchorzę, jeśli nie chcesz elyosów razem, tylko skłóconych to rób co chcesz
13:32
Ja

znów próbujesz odwrócic kota ogonem pod koniec swych słów - my właśnie walczymy o to by Elyo byli zjednoczeni i się nie poddawali Waszym kłamstwom i zaniżaniu samooceny Elyosów ale by było dobrze najpierw musi być zawierucha inaczej nadal Elyo będzie w letargu Waszych kłamstw i podchodów a tego tolerować nie zamierzamy i nie będziemy
13:34
jęsli chcesz zachować póki co władzę nad Spata - wycofaj się z Anu albo sam doprowadzisz do wyniszczenia obu serverów i raczej nie wygrasz z nami
a my nie walczymy tyle o władzę co o wyniszczenia zakłamanych cwaniaczków by każdemu grało się przyjemnie i uczciwie
13:41
(Aion) Senna - vanieq

Mój/Nasz plan po fuzji.
1. Zjednoczenie polaków, o ile nie pod jednym legionem, ale żeby przynajmniej pozbyć się dram.
2. Zwiekszenie rywalizacji legionowej, w sensie żeby aż się bili o początkujących graczy, którzy kiedyś staną się GG AP ludźmi
3. Zachowanie Równowagi rasowej- czyli odpuszczenie czasem jakiejś twierdzy na rzecz asmo, żeby obie rasy miały motywacje do gry.
4. USUNIĘCIE nietowarzyskich legionów utrudnuajacych dobry start młodym- Hashtag, Minority, Marked for Death, IKYWT itp
5. Wyrównanie nagród za twierdze- tu nie mamy pomysłu jeszcze, ale chodzi o to, żeby nir było tak, że 1 legion trzepie hajs i nagrody z wszystkich twierdz.
13:43
Owszem, jako silniejsi gracze, chcemy jako tako władze w postaci kinah za twierdze. Jednak jestem za tym, aby dawać też szansę mniejszym legio
Cele mamy podobne
Tylko wykonanie bardzo odmienne
13:44
Nie mniej przy okrągłym stole, myślę, że moglibyśmy coś z tym zdziałać, Aby zarówno My, jak i AI, a przede wszystkim nowi gracze byli zadowoleni
13:47
Ja

Wy poprzez matactwa by na końcu wychujać wszystkich i trzymać all w garści a my poprzez bolesną prawdę by stać się symbolem dla tych co chcą walczyć honorowo a nie jak tchórze mataczyć ot cała różnica a ludzie mają na Aionie to do siebie że wolą życ w wygodnym kłamstwie niż ruszyć dupę gdy boli ale to się powoli zmienia
13:50
czas pokaże kto wygra ale jeśli znów zaczniecie zniewalać ludzi kłamstwami naginkami i obietnicami z których nic nie ma nikt poza wami to tak jak mówiłem znów ujrzycie nasze sztandary  tyle że tym razem to już będzie wojenka ostateczna i wyniszczy wiele i wielu...
13:51
a po Waszych dowódców stawie się osobiście ze swymi zastępcami
13:53
(Aion) Senna - vanieq

Od września do teraz ja, jak i 99% naszych ludzi, za cały trud zgarneła AŻ 5kk kinah. Reszta idzie na pomoc początkującym, potki, scrolle, czasem nawet AP gear. Ale oczywiście, żyj w przekonaniu że jesteśmy źLi, bo nie chwalimy się na LFG.
13:56
Marudź, dramatyzuj na LFG dalej. Tylko potem nie płaczcie, że nic nie możecie podbić i że wszyscy którym pomagaliście od was odejdą, skoro olaliście propozycje wspólnej pomocy początkującym
14:03
Ja

taa a byla jaks ? bo raczej nie zauwazylem takowej  a co do LFG to nie ja robie dramy lecz Ty i Tobie podobni, którym się grunt pod nogami pali i jedyną linią obrony jaką macie to próby trolowania mnie i zakłamywania prawdy
14:04
ale najzabawniejszy był moment jak ludzie Was już konkretnie olali i zaczeliście włazic na alty by robić sztuczny tłum ze niby tylu ludzi na nienawidzi buahaha no tośmy wtedy lali ze śmiechu jak nisko upadliście
14:07
(Aion) Senna - vanieq

nie chcę mi się powtarzać, że nie mam nic wspólnego z Hasztagiem i Minority, a z Filipem i resztą tylko sporadycznie więc to przemilczę
14:08
Ja

sam ich co chwilę wytykasz a ja mówię o was nie o nich bo oni naiwnie Was tylko wspierali jak kukielki kontrolowane przez Was byście się nie wydali :d
14:13
(Aion) Senna - vanieq

Nie bronie ludziom ich własnych opini, nie mniej ani z moich ust, jak i ust nikogo z wyżej postawionych ludzi w "naszym sojuszu" nie mieli o was nic złego do powiedzenia, poza pewną rzeczą, nie związaną do końca grą, którą pominę przez wzgląd na tajemnice korespondencyjną. Minority i Hashtag NIGDY z nami nie współpracowało/nie nawiązało kontaku. Owszem są u nich nasi dawni ludzie, jednak wiadomo, że zdrajcy się zdarzają.
14:52
Ja

Mhm a czy to nie Ty sam na LFG parę mies temu gdy dobraliśmy się Tobie do D przy okazji gdy z Riseami się tłukliśmy zacząłeś nas oczerniać bo wyszło na jaw jak łazisz po gildiach i nastawiasz każdego na siebie ? Dzięki temu małemu zabiegowi Daath od nas zrozumiał że nie warto Ci ufać bo mu słodziłeś i był zafascynowany Tobą i och ach itd a po chwili paru minutach od rozmowy z nim na LFG leciutko sprowokowany przeze mnie zaliczyłeś wtopę oczerniając nas by ratować swoją dupę u Riseów a na koniec żeś się spalił w większości gildii gdzie byłeś i próbowałeś krecić :d to był właśnie ten jeden jedyny raz co wlazłeś z blisko naszego ognia i się spażyłeś  a później żeś się gdzieś zaszył na miesiąc czy dwa i był spokój - teraz znów wracasz ? :d i pomyśl że nawet Cie nie ścigaliśmy po prostu sam podlazłeś za blisko a co będzie jeśli zaczniemy ścigać ? Wtedy już nie będziemy wyniszczać ludzi którymi marionetkujesz lecz samo źródło nieszcześć i sytuacji z jakiej Anuhart powoli wychodzi
14:55
a teraz wybacz ale zmykam, lece odebrać jednego ze swych zastępców który właśnie przybył na aiona
14:58
(Aion) Senna - vanieq

Poprawka, u nikogo się nie spaliłem o.o
I przerwa była spowodowana wyjazdem do sanatorium na 2 tygodnie, i potem nadrabianiem zaległości na spata, daath Ci może potwierdzić że cały czas tam byłem online O ile wejdzie.. Pozdrów kolegę, i tak mi nie robi róźnicy xD <jakbyś nie zauważył od dłuższego czasu wyłacznie trolluje/gadam z znajomymi na anuharcie i tak czekamy aż się połączy z czymś sensownym>
15:18
Ja

tak sobie wmawiaj bo innym już nie dasz rady
cya
15:18
(Aion) Senna - vanieq

cya cya

Offline

  • Index
  •  » Tawerna
  •  » Senna (alias Vanieq) znów próbuje mącić

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fmgroupslask.pun.pl www.etk.pun.pl www.ro2lots.pun.pl www.narutofaans.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl