AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


#1 2014-04-02 16:21:19

klimek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-02
Posty: 1
Punktów :   

Podanie

1. Postać (klasa i płeć):
Ranger, Male     

2. Lvl:
47

3. Wiek (gracza):
21

4. On czy Ona ? :
On

5. Od kiedy grasz ? :
Tak naprawdę od nigdy, chodzi o to że nie wgłębiłem się w cały (czy też nie poznałem) systemu całej gry co i jak robić, gdzie chodzić najlepiej i co nosić, wbiłem taki lvl bo jakoś czerpałem z tego przyjemność że nowa gra itd, ogólnie zajawka więc łącznie może gram i miesiąc bez jakiegokolwiek doświadczenia ani wiedzy o tej grze.

6. Czy przynależysz, przynależałeś/łaś do jakiejś gildii (jeśli tak - dlaczego zmieniasz) ? :
Tak, Outlaw, powód jest banalny:  bo chyba to była jedna z pierwszych gildii założonych kiedy zaczynałem grać (chyba też ten serwer był świeży) a nie chciałem gry poznawać od zera samemu, więc dużego wyboru nie było, o ile był jakiś inny,  więc dołączyłem i starałem się czegoś dowiedzieć o Aionie.

7. Dlaczego my ? :
Hm, jestem po sporej przerwie od tamtego czasu, studia itp. Co prawda nie wciągnęła mnie ta gra.. jeszcze ale mam nadzieję że to zrobi (głównie dzięki gildii - bo chyba dlatego ludzie potrafią wytrwać szmat czasu w jednej grze), a najlepiej się gra w jakimś zespole, nie tylko co współpracuje ale i też z kim można popisać, "pobyć"- nie mieć po prostu wrażenia że gra się samemu w tą grę, tj dobra atmosfera podczas czerpania przyjemności z grania i tego poszukuję generalnie (ale nie tylko). Jednakże jeżeli gildia jest bardziej ambitna (a z tego co mi się wydaje Wasza jest, dlatego do Was kieruję podanie), i tworzy nie tylko atmosferę ale i również kooperuje, wykorzystując potencjał gry tym lepiej i ciekawiej. Fajnie by było zdobyć jakieś doświadczenie w tej grze i jak to mówią najlepiej uczyć się od najlepszych. Nie zamierzam przysłowiowo "lizać.. " nie wiem kto jest aktualnie naj.., ale wyglądacie (przynajmniej z tego co wyczytałem o tej gildii) na "solidną firmę"-dobrą gildię , chodzi o to że jestem mocno świeży mimo 47 i szukam obycia w Aionie jak i współpracy, tak więc to co mi przekażecie czy jak to nazwać: "wyszkolicie", będę się starał odwdzięczyć.

8. Jaka jest Twoja aktywność  (średnio) ? : średnio.. to średnio, ze względu na studia, (projekty), ale nie ma to reguły. Jak mi się mocno wkręci to potrafię 'przymaniaczyc' ;p.

9. Dlaczego kot miauczy a tygrys ryczy ? :
Myślałem nad jakąś filozofią tego że tygrys sieję tym grozę i postrach wśród swojego terytorium, a kot próbuję cwaniakować, łasić się, by zostać nakarmiony..  ale chyba tygrysy po prostu więcej chleją. ;]


Sorki za takie, chyba opisowe podanie, ale głównie chodzi o to że rzekomo mam 47 ale moja wiedza i umiejętności są totalnie zerowe, więc chciałbym się zatrzymać na dłużej - najlepiej na stałe gdzieś i pograć z ludźmi. Tyle.
A i nick w grze to Klimek i na imię mam Rafał. Tak uzupełniając.

Offline

#2 2014-04-07 20:09:51

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Podanie

Witam Klimku,
Właśnie dziś wróciłem z że tak powiem przymusowego urlopu ^^ (mała awaria sprzętowa). Na dniach postaramy się z Tobą skontaktować (jeśli rzecz jasna jesteś z serweru Anuhart na którym działamy) o ile już mnie nie ubiegli nasi Centurionowie/Centurionki

Pozdrawiam
HiroBT - założyciel i przywódca [AnImp] Anielskie Imperium

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skokitrener.pun.pl www.hsg.pun.pl www.smoki-gra.pun.pl www.hbh.pun.pl www.tibiaot.pun.pl