AnImp_PL Anielskie Imperium PL - odddział z AIONu


#1 2012-09-19 17:58:18

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Gra

Ogłoszenia dotyczące gry AION - wszelkie info o ewentach itd.

Offline

 

#2 2012-09-19 18:09:27

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

Od dziś tj. 19.09.2012 zostały wprowadzone przez team AIONu dwa ewenty - jednym z nich będzie trwający dwa tygodnie ewent polegający na zbieraniu 2 rodzai itemów, które po połączeniu będą tworzyć zupę wymaganą do nakarmienia złotej gęsi.
Całą historyjka fabularna ewentu pod linkiem:
http://www.aionfreetoplay.com/website/n … stew_event
Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy w tłumaczeniu - pisać w wolnym czasie postaram się zapisać treść w j.polskim

Drugi ewent polega na wyrażeniu swej opinii odnośnie AIONa zapewne i ogólnej pracy teamu itd. gdzie nagrodami są najnowszy iPad 3 - jedna taka nagroda, następnie 2-11 jakieś paczki zawierające różne itemy i na końcu 12-41 Gold Packi na AIONa.
Szczegóły ów ewentu znajdziecie tu:
http://www.aionfreetoplay.com/website/n … ey_aug2012

Pozdrawiam i do usłyszenia
HiroBT

Offline

 

#3 2012-09-25 11:07:26

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

Jeszcze jeden ewent się nie zakończył a już nas raczą kolejnymi z tym ze te eventy które dziś zostały dodane są eventami dniowymi
Szczegóły znajdziecie w linku poniżej:
http://www.aionfreetoplay.com/website/n … sary_news2

Dla tych co nie za bardzo po ang rozumieją w skrócie tłumaczę iż są 3 urodziny AIONu i z tej okazji shougo mieli transportować prezenty do głównych miast lecz zostali napadnięci przez najprawdopodobniej kerubów (takie miśki) i pogubili skrzynie drewniane z prezentami.
Ewent polegać będzie na tym iż dzisiaj tj 25.09.2012 po godzinie 19.00 w Elyosie w Poecie (w Asmodiańskich krainach w Ishalgen) pojawią się ów drewniane skrzynie i należy je wszystkie policzyć a następnie w emailu (tytule) podać ilość skrzyń a w samym emailu (treści właściwej) nick postaci na którą mają przydzielić nagrodę itd o ile została podana prawidłowa ilość skrzyń. Email wysyłać jeśli będziecie się w to bawić na adres podany w liście do którego linka zamieściłem powyżej.
Jeśli macie jakieś pytania piszcie
PS: Ewent ten trwa do jutra do północy.

Kolejny ewent jaki proponują w liście do którego linka macie powyżej to napisanie piosenki z okazji urodzin AIONu - nagrody widać na fotce - maskotki, koszulki itd.
Wybaczcie że tego już nie przetłumaczę ale niestety muszę zmykać więc mam nadzieję iż jakoś sobie z tym poradzicie.

Na koniec 3 ewent jaki wymyślili tyczy się członków AION Clubu czyli raczej nas to nie dotyczy chyba że ktoś się do ów clubu zapisywał, (nagrodą jest uzyskanie peta który widnieje na fotce) na wszelki wypadek link do szczegółów podaję poniżej:
http://www.aionfreetoplay.com/website/n … y_aionclub

Pozdrawiam i miłej zabawy życzę
HiroBT

Offline

 

#4 2012-10-29 20:23:40

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

Witam
Z dniem dzisiejszym zostały oddane 4 eventy w grze, jeden z nich tyczy się tylko członkó AION Clubu więc go pominę, drugi mówi o nowej wersji, którą NCsoft przygotowuje a mianowicie wersja 4.0 w której to ma zaistnieć nowa klasa - zwą ów postać GUNNER. W evencie tym szukają grafików, którzy stworzą broń dla nowej klasy tzw concept art z czego wybiorą 3 zwyciezców (po jednym z serweru- FR DE UK) i za to będą jakieś nagrody - na stronce AIONa możecie o tym poczytać.

Kolejny ewent w którym już możemy wziąć udział to ewet w grze - halloween'owy - szczegóły znajdziecie pod linkiem:
http://www.aionfreetoplay.com/website/n … ween_event  jeśli ktoś nie zna ang - pisać, postaram się przetłumaczyć

I na koniec wizerunek (filmik) PRE edycji nowej wersji, która jeszcze jest w fazie powstawania
http://www.aionfreetoplay.com/website/n … nner_video

Oceńcie sami ale dla mnie tak jak sama klasa postaci jest zajedwabista z image'u itd. to jednak nienawidze jak mieszają broń palną z magią i mieczem, sztucznie to wygląda.

Pozdrawiam i miłego wieczoru
HiroBT

Offline

 

#5 2012-11-14 19:45:19

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

Siemanko urwisy to znowu ja Wasz ukochany Dowódca
A tak na poważnie, właśnie wprowadzono nowy event który potrwa do 21 listopada a tyczy się 100% więcej kinach z dropu (waluta w grze) oraz 50% większa szansa na uzyskanie dropu (czyli prościej mówiąc mamy przez tydzień więcej kasiorki z dropu i większe szanse na to że jakieś itemy dropną - zbroje, broń itd.)

Dodatkowo wyszperałem na youtubie bodajże także dziś dodaną lub na dniach nową zapowiedź nowej klasy jaka prawdopodobnie będzie w AION 4.0. Z resztą sami zerknijcie - Gunnera już widzieliście, jeśli nie to w ogłoszeniach powyżej macie link a teraz czas na MUZYKĘ - jak dla mnie słodkie ale się uśmiałem hehe zwłaszcza skil zamieniający moby w tańczące pingwiny chociaż jednorożec robi wrażenie
http://www.youtube.com/watch?v=uHD3wnNM … ure=relmfu

Dodatkowo Suport z AIONu prezentuje nam swoje studio nagrań gdzie powstają nagrania głosu np shougo itd - w zasadzie nic szczególnego, zwykły reportaż ale jak ktoś chce to możecie zerknąć (połowa po ang połowa po niemiecku).
http://www.youtube.com/watch?v=vNv6CZuBG8A

Miłego wieczorka i do zobaczyska
HiroBT

Offline

 

#6 2012-11-14 21:11:28

Meriel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Gra

Bard! Wymarzony support dla mnie!

Offline

 

#7 2012-12-01 20:55:35

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

Pada śnieg pada śnieg... no niestety nie u nas ^^ bynajmniej jak na razie ale witam w Grudniowe dni
Od wczoraj a w zasadzie dzisiejszej nocy uprzedniej ^^ zespół AIONu wprowadził już gwiazdkowego eventa i dekoracje itd.
Szczegóły odnośnie eventu a raczej eventów znajdziecie pod linkiem:

http://www.aionfreetoplay.com/website/n … s_news2012

Jako że jest dość rozbudowany i spoooory, postaram się go w jakimś stopniu przetłumaczyć na Polski w wolnym czasie z racji tego iż wspominaliście iż nie każdy z ang. za pan brat

Miłego wieczorka i do usłyszenia

HO HO HO !!!
HiroBT

Offline

 

#8 2013-01-03 21:07:38

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

Hejka ponownie, od 3.01.2013 do 9.01.2013 będzie wprowadzony event zwiększający exp, AP, szansę na drop i parę innych, link do listy i opisu znajdziecie tu:
http://www.aionfreetoplay.com/website/n … _year_2012

Miłej zabawy

Offline

 

#9 2013-04-06 16:22:26

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

Witam wszystkich - zapewne większość już wie o evencie wiosennym w AIONie ponieważ wczoraj tłumaczyłem gdy pytaliście o bilety wiosenne ale na wszelki wypadek opiszę to i tu.
Ogółem szczegóły znajdziecie pod linkiem http://www.aionfreetoplay.com/website/n … ttery_2013
W evencie tym od 04.04.2013 do 15.04.2013 będziecie otrzymywać po 2 bilety wiosenne codziennie o ile się logujecie, bilety te będą przychodziły shougowskim kurierem.
Każdego dnia w nocy shougo będą sprawdzać plecaki w poszukiwaniu biletów i jeśli takowe znajdą to je Wam zakoszą i dadzą jakąś nagrodę (w linku macie tabele z nagrodami i za co oraz za ile biletów i w jakiej kolejności).

Polecam logować się codziennie zbierać bilety i chować je do magazynu z kąd shougo ich nie ukradną co za tym idzie możemy nazbierać więcej biletów (im więcej biletów tym lepsza nagroda rzecz jasna muszą być w odpowiedniej kolejności jaką sobie wymyślili Admini AIOŃscy).

UWAGA !!!
Jeśli skorzystacie z mej rady i będziecie zbierać bilety w magazynie pamiętajcie by w ostatnim lub przedostatnim dniu WSZYSTKIE BILETY WŁOŻYĆ SPOWROTEM DO PLECAKA ponieważ jeśli zostawicie je w magazynie shougo ich nie wezmą a event się skończy i kiszka.

Miłej zabawy
Wasz Hirobt

Offline

 

#10 2013-04-17 21:26:26

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

AKTUALIZACJA DO WERSJI 3.9

Hejka wszystkim.
Większość się pyta co jest grane że AION nie działa, otóż podejrzewałem że w maju będzie wprowadzana wersja 4.0 (nowe klasy postaci itd) i chyba dobrze trafiłem ponieważ w dniu dzisiejszym odbywa się większa aktualizacja do wersji 3.9 (czyli jak mniemam przedbiegi do 4.0) dlatego też servery jeszcze nie działają a wszelkie info i odliczanie itd możecie znaleźć tu:
http://www.aionfreetoplay.com/website/coming_soon.html
Z tego co widzę to co oni tam ględzą itd to odbywa się na żywo więc w większości pierniczą od rzeczy ^^ natomiast obok jest wbudowany chat na którym macie kontakt z nimi prawdopodobnie lub jakąś bazą AIOŃską i możecie tam pogawędzić.

Osobiście jestem w trakcie pobierania aktualizacji więc póki co nic więcej nie wyjaśnię.
Postaram się odezwać jak tylko ściągnie się aktualizacja i dowiem się czegoś więcej

Pozdrawiam i miłego wieczorka życzę
HiroBT

Offline

 

#11 2013-04-19 16:27:35

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

AKTUALIZACJA DO WERSJI 3.9 Rozpiska Zmian

Arturo znalazł rozpiskę zmian w wersji 3.9 niestety wraz z niektórymi nie jest zbyt dobry w j.ang to też linka do ów zmian zamieszczam poniżej, znajdziecie tu wszelkie szczegóły a w wolnym czasie (postaram się do jutra) przetłumaczę ów raport na j.polski.

http://blackvelvet.comastuff.com/aion/P … nal_EN.pdf

Pozdrawiam
HiroBT

Offline

 

#12 2013-04-20 18:34:05

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

AKTUALIZACJA DO WERSJI 3.9 Rozpiska Zmian
TŁUMACZENIE


Tak jak obiecałem, poniżej przetłumaczyłem ten raport o zmianach i dodałem gdzieniegdzie swoje uwagi by wyjaśnić co i jak dla tych, którzy jeszcze w danych miejscach nie byli. Oznaczyłem także kolorem ważniejsze zagadnienia jak nazwy instancji czy też rzeczy, które uległy zmianie lub których zmiany dotyczą. Niestety musicie mi wybaczyć, nie tłumaczyłem słowo w słowo z racji tego iż jest to zbyt obszerny raport a mi po prostu się nie chciało z racji braku czasu.
Jest to moje "wolne" tłumaczenie ale myślę że wystarczająco dokładne i szczegółowe
Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania - piszcie.

str1.
Instances (Instancje)

* Został naprawiony błąd dotyczący czasu ponownego użycia Talon Summoning Device, które można znaleźć w instancji "Aturam Sky Fortress“ (dla tych co nie wiedzą to jest instancja w Sarpan jednoosobowa o ile się nie mylę).
* Została dodana nowa instancja "Corridor of Betrayal" (z tego co zdążyłem się już dowiedzieć jest z nią związana ciekawa fabuła, kontynuacja fabuły z questów pobocznych itd to  taka nowinka dla tych co czytają a nie tylko klikają, sama instancja znajduje się w Silenteria Canion (tam gdzie Beshmundir Temple) z tą różnicą że na ziemiach nieznanych, o ile dobrze pamiętam ów ziemie są tam gdzie są wielkie wrota przy których mieliście q by je sprawdzić i atakowały Was moby po podejściu do wrót).

W raporcie macie podany fragment ów fabuły wyjaśniający jak powstałą nowa instancja (tego już nie tłumaczę, kto będzie chciał sobie doczyta albo jeśli będzie więcej chętnych to w wolnym czasie przetłumaczę) oraz w tabeli dane o instancji - od jakiego lvlu na ile osób jaki jest reenter na instancje z i bez GP itd.

* Ranga Drakan Elite Guardian w instancji “Tiamat’s Fortress” została zmieniona (w jaki sposób i co z tego wynika nie podali wiec nie mam pojęcia co tam tak naprawdę zmienili a jeszcze nie sprawdzałem, dla tych którzy nie wiedzą instancja ta jest w zewnętrznych krainach tzw Balaureii).
* Na arenach ("Crucible Coliseum”) oraz na Dredgionach teraz wszyscy gracze mogą uczestniczyć (już to sprawdziłem) wygląda to tak że połączyli ów instancje serwerowo i teraz walczyć będziecie nie tylko z graczami ze swojego serwera ale ze wszystkich serwerów (jak dla mnie to idiotyzm ponieważ wiadomo iż na starszych serwerach są osoby mające postacie przykładowo o rok lub dłużej od Was i walka będzie nie równa ale z drugiej strony zaiste może być ciekawie).
* Naprawiony błąd dotyczący niemożności użycia czasami drzwi w Argent Manor, które prowadziły do ostatecznej formy Zadra (szczerze mówiąc nie mam pojęcia co oni tu naprawili bo nie spotkałem się z ów błędem).
* Po zakończeniu “Arena of Unity” w “Crucible Coliseum” można będzie wyjść przed <Training Camp> NPC. (cokolwiek to znaczy).
* Na arenie Arena of Cooperation w “Crucible Coliseum” (poza tym że zamiast 3xduo zrobili teraz 2xtrio  a na wrotach nadal oznaczenie jest 3xduo ^^ o czym nawet nie poinformowali w zmianach) ci którzy wygrają arenę zyskują dodatkowe nagrody w postaci “Arena Aid Box” nagroda (lub jej jakość zapewne) zależy od stopnia trudności areny (czyli jak mniemam od tego na którym lvlu walczycie - 46-50, 51-55, 56-60 jak na chwilę obecną)
* W “Crucible Coliseum” na arenie Arena of Unity dodano:
- arena zawiera tryb walki 2:2 z limitem czasowym
- można na ów arenę wejść za pomocą “Training Camp Instructor” NPC

W tabelkach macie podaną nazwę owego NP dla Elyosów i Asmodian.

str2.
- arena ta przejęła właściwości reszty aren (czyli jeśli się nie mylę teraz można na ów arenę wchodzić tak jak na inne areny - nie tylko w niedziele bodajże ale w każdy dzień o wyznaczonych godzinach) ale nie będą wtedy wydawane nagrody (nie mam pojęcia co oni tu że się wyrażę odjebali - dają wstęp na arenę gdzie na wejściówkę tracisz bilety ale nie będzie ona nagradzana poza takim trybem jaki był wcześniej czyli walki w niedziele ? Oo jeśli ktoś już coś wie na ten temat niech da znać ).
* Dla niektórych instancji gdzie można tworzyć sojusz (dla tych, którzy nie wiedzą są to instancje gdzie mogą wchodzić więcej niż 6 osób) został dodany system do szukania/tworzenia takowych sojuszy tak jak ten gdzie się szukało/formowało pt (grupę).

Poniżej w raporcie w 2 podpunktach macie wyjaśniony ten cały system (nie tłumaczę już tego) i w tabeli wszelkie info co zyskujecie w jakiej instancji wybierając taki a nie inny tryb bla bla bla.

* W Eltnen (u Elyosów) i w Beluslan (u Asmodian) zostali dodani NPC po rozmowie z którymi możecie wejść także na Steelrake oraz Steelrake Cabin (dla tych którzy nie wiedzą, są to 2 instancje, które pierwotnie były w Sanctum i drogą dedukcji zapewne u asmodian w Pandemonium).

Poniżej w raporcie macie tabelę z nazwą ów NPC i nazwą instancji.

* W Shattered Abyssal Splinter został dodany NPC do wejścia.
- Wejście do Shattered Abyssal Splinter znajduje się naprzeciw Abyssal Splinter.

* Jak tylko zacznie się ostateczna walka z Tiamat w “Tiamat’s Hideout” w górnym prawym narożniku pojawia się licznik czasu.
* Poprzez kliknięcie na drzwi w  “Gravity Control Research Lab” znajdującym się w  (Tiamat’s Fortress) oraz po kliknięciu na “War Chest” w (Satra Treasure Hoard) gracz zostaje teleportowany.
* Został naprawiony problem ze skilami master smith Debilkarim, który znajduje się w ‘Udas Temple’ (szczerze, nie wiem cóż tam oni nprawili, gdy walczyliśmy z tym mobem to czy był bugowany czy nie czy nawalał ostro czy słabo i tak wpierdy dostał ).

str3.
Quest (Questy/misje)
Ten kawałek przetłumaczę na jutro
Pozdrawiam
HiroBT

Offline

 

#13 2013-10-02 18:00:02

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

JUBILEUSZOWE 4 URODZINY AIONa !!!

Witam po mojej dłuższej nieobecności spodowanej awarią sprzętu krótko mówiąc.
Jak wiecie AION obchodzi 4 urodziny, z okazji których Twórcy przewidzieli miesiac zabaw i eventów - oto spis ów imprez jakie już trwają i jakie jeszcze będą na dniach aż do 23 października

http://www.aionfreetoplay.com/website/n … _birthday/

Życzę miłej zabawy i do usłyszenia
Wasz ukochany upierdliwy przywódca HiroBT

Offline

 

#14 2013-11-20 19:05:45

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

AKTUALIZACJA DO 4.3 !!!

Hejka wszystkim, jak wiecie aktualizacja do wersji 4.5 i nowych klas oraz krain itd nadchodzi wielkimi krokami, a po drodze twórcy AIONa postanowili urozmaicić nam oczekiwania tworząc Aktualizację 4.3.
Co w niej znajdziecie ? przede wszystkim nowe instancje w Katalamie oraz co cieszy bardziej - Dredgiona na lvl 61-65
Więcej szczegółów na temat nowych instancji zamieszczam w linku -> http://en.aion.gameforge.com/website/news/release_4_3/
Jeśli ktoś nie kumka angielskiego niech da znać, w wolnym czasie postaram się przetłumaczyć jeśli to będzie konieczne

PS: Z okazji wprowadzenia nowej aktualizacji - został także zwiększony drop i przyrost expa o 50% od 20 listopada do 27 listopada 2013

Pozdrawiam i życzę udanych łowów, solidnego dropu i miłej zabawy na nowych instancjach
Wasz HiroBT

Offline

 

#15 2013-11-28 19:13:18

 HiroBT

Administrator

1623713
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-06
Posty: 160
Punktów :   
WWW

Re: Gra

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA, CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA...
EWENT GWIAZDKOWY


Z dniem dzisiejszym jest już oficjalna notka z rozpiską nadchodzącego ewentu gwiazdkowego na rok 2013
Tu znajdziecie wszelkie szczegóły http://en.aion.gameforge.com/website/ne … _solorius/
Jeśli ktoś nie rozumie po ang - dać znać, w wolnej chwili przetłumaczę.

Ewent zaczyna się od 1 grudnia i trwa do 24 grudnia jednakże większość wchodzi w życie 4 grudnia i trwać będzie do 25 grudnia a niektóre części ewentu aż do 1 stycznia.
Życzę miłej zabawy i miłego oczekiwania nadchodzących świat

Wasz HiroBT

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naszeimperiumstylu.pun.pl www.sek510i.pun.pl www.thawmody.pun.pl www.akademiariv.pun.pl www.swewok2.pun.pl